SIEMENS 570 204 9201.00

SIEMENS 570 204 9201.00

1.500,00 $

HİZMETLERİMİZ :
OPERATÖR PANEL TAMİRİ
ENDÜSTRİYEL BİLGİSAYAR TAMİRİ
PLC SİSTEMLERİ TAMİRİ
ELEKTRONİK KART TAMİRİ
AC SERVO SÜRÜCÜ TAMİRİ
DC SERVO SÜRÜCÜ TAMİRİ
AC SERVO MOTOR TAMİRİ
DC SERVO MOTOR TAMİRİ
SPİNDLE MOTOR TAMİRİ
SPİNDLE SÜRÜCÜ TAMİRİ
ENCODER VE RESOLVER TAMİRİ
İNDİKSİYON MAKİNA TAMİRİ
FİRMAMIZ MARKA BAĞIMLI OLMAKSIZIN % 100 TEST VE BAKIM GARANTİSİ İLE ÇALIŞMAKTADIR. TAMİRİNİ YAPTIĞIMIZ VE İKİNCİ EL CİHAZLAR 6 AY FİRMAMIZ TARAFINDAN GARANTİLİDİR.
ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ:
Atölyemize gelen her cihaz incelenerek, test panomuzda arza tespiti yapılır( ücretsiz arıza tespit analizi yapılır.)
Arıza tespiti yapılan cihazın tamir bedeli ile teslimat süresi müşterimize iletilir.
Teklif için kabul alınan cihaz, tamir sürecine girer ve bu süreçte müşterimiz düzenli olarak bilgilendirilir.
Aynı esnada stoklarımızda varsa, cihazın aynısı veya muadili müşterimize gönderilir.
Tamiri biten cihaz, % 100 testleri yapılır ve paketlenerek müşteriye teslim edilir.
İhtiyaç durumunda, teknik ekibimiz de-montaj ve montaj işlemleri de yapabilir

Kategoriler:

Açıklama

SIEMENS 570 204 9201.00                                                                                                                                                        Motor Hd-81-12s HD8112S değişkenle ilgili verilen referans değerine 13 uygun olarak hareket ettirilmesini sağlayan elektronik güç elemanıdır. Servo sürücüleri DA servo sürücüler ve AA servo sürücüler olarak ikiye ayrılır. Siemens Siprotek CPU 7SJ6225-4EB20-1fc0/ee ili içerisinde ister DA CPU Siemens Siprotek ister AA CPU Siemens Siprotek olsun her ikisini de servomaksan.com adresi üzerinden hizmet olarak alabilirsiniz.SIEMENS 570 204 9201.00.01SIEMENS 570 204 9201.00.01Darbe genişlik modülasyonu ile çalışan, genellikle analog ya da dijital sürücülerdir. Geri besleme olarak tako jeneratör, hall sensör veya artırımlı enkoder kullanılır. Dinamik performansı düşük kullanımı kolay ve ucuz sürücülerdir

SIEMENS 570 204 9201.00.01Sinüsoidal darbe genişlik modülasyonu ile çalışan, analog veya dijital yapıda sürücülerdir. Geri besleme olarak hall sensör, çözümleyici artırımlı enkoder veya mutlak (sin/cos) encoder kullanılır. Dinamik performansı yüksek kullanımı bilgi gerektiren DA servo sürücülere göre daha pahalıdır.

Servo Motor ve Servo Sürücü Seçimi
Servo sistemlerde her firmanın boyutlandırma programı vardır. Bunlardan biri de Control Technıques ‘CTSS’ bir servo sistem programıdır. Mekanik detayları belirlenen servo sistemler için servo motor boyutları işlemi seçimi gerçekleştirilir. Belirlenen servo motora uygun servo sürücü seçimi gerçekleştirilir. Uygulama adımları Sistem elemanları çalışma sayfasına eklenir. Elemanlar arası bağlantı kurulur. Seçilen elemanların özellikleri sisteme uygun olarak hesaplanır. Servo sistem detayları dinamik olarak hesaplanıMitsubishi Permanent Magnet DC Servo Motor Hd-81-12s HD8112S ile adresimizde hizmet vermekteyiz. Kurulan sistem yapısı ile dosya olarak saklanabilir veya yazılı raporlanabilir.

Sistem elemanları

Dişli kutusu “Gear box”
Sonsuz vida “lead Screw”
Kayış-kasnak “Belt-dulley”
Taşıyıcı dişli “Roct Pinion”
Taşıyıcı “Conveyor”
Silindir sürücü “Cylinden DRive”
Bes

leme merdanesi “Feed Roll”
Mekanik bağlantı “Coupling”
Çeşitli eylemsizlik “Misc Inertia”

CPU Siemens Siprotek için Servo Motorların Bağlantıları
Permanent Magnet DC Servo
Servo motor ile sürücü arasında iki bağlantı vardır. Bunlardan güç bağlantısı üçü faz biri nötr iletkeni 4 damarlı iletkenle yapılır. Geri besleme oluşan mekanik servo sistemin hız, moment veya pozisyon değişkenlerinden herhangi birinin bu Mitsubishi
elemanı ile RS-232 veya RS- 485 bağlantı kabloları ile bağlanarak veri alışverişinde bulunabilmesi için kontrol bağlantısı yapılır. Motorun mili istenen sisteme bağlanır. Örneğin, dişli kutusu, sonsuz vida, taşıyıcı, kayış-kasnak vb.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“SIEMENS 570 204 9201.00” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.